Root Pouch fabric planting containers are made out of recycled water bottles + natural fibers preventing plastic from going to landfills and oceans.
2020 (1500 metric tons of plastic water bottles used)
2021 (Goal to use 1700 metric tons)
Help us reach our goal. Be part of the solution one pouch at a time.
Wholesale Inquiries? Click Here
Für Informationen im Deutschen, Klicken Sie hier:
Para información en español, haga clic aquí:
Per informazioni in italiano, clicca qui:
Informace v češtině naleznete zde:

O nás

Root Pouch je rodinný podnik, který přeměňuje vyřazené plastové lahve na univerzální geotextilní materiál. Látková nádoba Root Pouch na pěstování uchovává rostliny zdravé tím, že umožňuje odtok přebytečné vody a umožňuje kořenům dýchat a růst. Nejlepší dostupné látkové vaky na pěstování pro profesionální pěstitele.
Hydroponie

Wurzelsystem:

Přejděte na Root Pouch!:

Zapata – Rozhovor s Root Pouch - konopí:

Indico – Rozhovor s Root Pouch – konopí:

Zahradnictví

Root Pouch na návštěvě ve společnosti J Frank Schmidt & Son Co.Root Pouch – nejlepší látkový vak:

Root Pouch na návštěvě ve společnosti J Frank Schmidt & Son Co. 100% míra přežití u stromů

Root Pouch en suelo funciona mejor que raíz pura

Možnosti hustoty tkaniny

Root Pouch One Pager PDFNaše nádoby

V Root Pouch vyrábíme jak vlastní tkaniny, tak i samotné nádoby. Všechny naše tkaniny jsou bez BPA a jsou odolné vůči UV záření, jsou vyrobeny ze 100% recyklovaných materiálů a vyrábí se v bezpečném a čistém prostředí. Pěstební nádoby Root Pouch se vyrábí speciálně pro profesionální pěstitele. Každá tkanina je navržena tak, aby vyhovovala specifickým požadavkům. Je ideální pro pěstování v terénu, ve školce a ve skleníku.

Společnost Root Pouch je jediná společnost, která vyrábí různé tkaniny s různou hustotou a vazbou pro specifické požadavky pěstování, a to od tenkých tkanin pro citlivé mladé rostliny v pěstírnách, směsí přírodních vláken pro pěstování v zemi, přechodových smíšených tkanin pro všeobecné venkovní použití až po velmi husté těžké prodyšné tkaniny pro stromy používané pro výsadbu v krajině.

Všechny tkaniny Root Pouch vytváří, zdokonalují a navrhují profesionální pěstitelé a zahradníci.  Pěstitelé používají Root Pouch po celém světě pro produkci ve školkách, pěstování konopí a také pro domácí zahradničení a pěstování zeleninyUdržitelnost

Root Pouch dnes nabízí řadu udržitelných zahradnických produktů vyrobených ze směsi recyklovaných lahví na vodu a přírodních recyklovaných materiálů.Nepřekonatelné výhody pro zdraví rostlin v pěstební nádobě Root Pouch

- Zabraňuje „spirálovitému“ stáčení kořenů (přirozené vysušení kořenů)


– Tepelná ochrana vytváří izolaci před zimním chladem a/nebo letním horkem


- Umožňuje volný průchod vzduchu a živin


- Snižuje riziko šoku z přesazení


- Zajišťuje vyšší výnosy a podporuje energický růst kořenůNaše kořeny

Root Pouch zajistí tvorbu dokonalých hustých vláknitých kořenových systémů. Zemědělská komora v Německu provádí průběžný test porovnávající tři různé typy nádob (látkové květináče Root Pouch a tradiční plastové a vzdušné květináče). Test bude pokračovat dalších 6 měsíců. Výsledky testů budou zveřejněny na podzim roku 2016 Stromy zobrazené na tomto videu rostou v nádobách po dobu 12 měsíců. Testování provádí doktor Andreas Wrede, vedoucí zahradnictví v Landwirtschafts-kammer Schleswig-HolsteinKdo jsme

Dvě rodiny. Jedna ve Spojených státech a jedna v Asii. Mnoho let fungujeme jako jedna firma. Partneři a přátelé s jedním společným cílem: vyrábět nejlepší a vědecky nejpokročilejší pěstitelské kontejnery na trhu.

ROOT POUCH FACTORY